Wegański koktajl z bananów z masłem orzechowym

Założyłam z koleżankami zespół disco polo. Już jakiś czas temu. Buenos Agrest to my. Naszą pierwszą kasetę “Biednie, ale kolorowo” dostaniecie  już niebawem w dobrych sklepach muzycznych. Póki co promuje ją piosenka “Zachłyśnij się szklaneczką miłości”…

Talent wokalny taki, jak mój, to duże obciążenie samo w sobie. Emocjonalne i psychiczne. Fizycznie natomiast wykańczają mnie trasy koncertowe. Straszna harówa. 25 koncertów w miesiącu. Od morza po Tatry. Wiecie co mnie wzmacnia, dodaje energii w trakcie wyczerpującej trasy koncertowej i po godzinnych spotkaniach z fanami? Koktajl z bananów z masłem orzechowym. Oczywiście nie robię go sobie sama. Nie mam na to czasu. Moi ludzie go robią. I twierdzą, że to nic trudnego.

A w kontekście mojej zawrotnej kariery muzycznej mam i dla Was dobrą wiadomość. Pięć osób, które najszybciej wyślą mail na adres: odbijami@buenosagrest.pl, otrzyma naszą kasetę oraz wieżę stereo.

 

Wegański koktajl z bananów z masłem orzechowym – składniki:

– 3-4 dojrzałe banany
– 2 łyżki masła orzechowego
– 4-5 szklanek mleka ryżowego

Wegański koktajl z bananów z masłem orzechowym

 

Wegański koktajl z bananów z masłem orzechowym – przygotowanie:

Banany obieramy ze skórki, kroimy na kawałki i wrzucamy do miski.

Wlewamy mleko ryżowe i ucieramy blenderem, aż koktajl będzie jednolity.

Dodajemy masło orzechowe i wszystko dokładnie mieszamy.

Gotowe!

Smacznego!

Wegański koktajl z bananów z masłem orzechowym
Wegański koktajl z bananów z masłem orzechowym

8 Comments

  1. Wierne fanki wiedzą co pijesz i też się raczą tym wegańskim napojem bogów – trzeba przecież kilka godzin koczować na autograf:) Zdrówko BuenosAgrest xD

    • Tak, tak – dlatego zawsze dbamy o to, aby najwierniejsi fani mieli mogli liczyć na coś pożywnego. Najbardziej popularny zestaw, to jajko na twardo, pomidor i herbata z cytryną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *